MDZT125P Disks gludais 125mm Xtreme
Svītrkods: 8718564009224
Produkta kods: MDZT125P
Ir pieejams
Noliktava: 5+ gab.
Rīgas veikals: 4 gab.
Smiltenes veikals: 5+ gab.
Valmieras veikals: 2 gab.
minus-icon
plus-icon
Piegādes iespējas
omniva dpd
Preces apraksts
✅ Nepārtraukta loka asmens
✅Flīžu un porcelāna plāksnēm
✅Sausa un mitra lietošana
✅Segmenta augstums 7 mm
Specifikācija
Ražotājs Mandrex
Diska diametrs 125 mm
Diska biezums 1.6 mm
Diska savienojums 22.23 mm