SUPERCRAFT āmurs ar mīkstu virsmu,tērauda koprusu un fluorescējošu pārklājumu neslīdošs Ø60mm

Svītrkods: 4030618309444
Produkta kods: 3377.160

Ir pieejams

Noliktava: 0 gab.
Rīgas veikals: 0 gab.
Smiltenes veikals: 1 gab.
Valmieras veikals: 1 gab.
minus-icon
plus-icon
Piegādes iespējas
omniva dpd
Preces apraksts

SUPERCRAFT āmuru ar mīksto virsmu cauruļveida galva ir pildīta ar tērauda lodēm. Rezultātā tērauda lodes enerģija tiek nodota ar nelielu aizkavēšanos, kad āmura saskares virsma saskaras ar apstrādājamo detaļu. Samazinātais atsitiens ļauj pilnīgi efektīvi absorbēt trieciena enerģiju. Rezultāts ir ārkārtīgi spēcīgs trieciens. Turklāt SUPERCRAFT āmuri ar mīksto virsmu ļauj strādāt ar ievērojami uzlabotu drošību, mazāku slodzi uz locītavām un lielāku trokšņu slāpēšanu, salīdzinot ar parastajiem tērauda āmuriem.

Maināmie ieliktņi nodrošina izcilas trieciena īpašības un garantē maksimālu izturību un unikālu izturību. Tie sastāv no ekstrudēta un īpaši viendabīga materiāla. Tāpēc, salīdzinot ar plastmasas ieliktņiem, kas tiek lieti injekcijas veidā, tie ir ievērojami izturīgāki pret nodilumu un izturīgāki, un tie nekad nesadalās pat zem nulles temperatūrā.

Šai versijai ir pret laušanu izturīgs tērauda cauruļu rokturis un ergonomiskas formas neslīdošs gumijas rokturis. Dzeltenais fluorescējošais pulverkrāsojums ļauj ātri un viegli atrast āmuru ar mīksto virsmu.

Visi šuves savienojumi ir pilnībā metināti ar robotu. Ārkārtīgi stingrs un augstākās kvalitātes metinātais savienojums starp trieciena plāksni un āmura galvu neļauj tērauda lodes pildījumam izplūst pat pie maksimālas slodzes.

Šī versija ir pieejama izmēros no D30 mm līdz D60 mm.

✅Neatgriezenisks, īpaši spēcīgiem triecieniem.
✅Noise amortizējošs un saudzīgs pret locītavām.
✅Izliktņi izgatavoti no īpaša neilona ar maksimālu izturību.
✅Tērauda cauruļu rokturis ar ergonomisku neslīdošas gumijas rokturi.
✅Pilnībā metināts ar robotu.
✅Nomaināms rokturis un ieliktņi.
✅dzeltenais fluorescējošais pulverkrāsojums ļauj ātri un viegli atrast instrumentu.
✅ Pieejami izmēri no D30 mm līdz D60 mm.

Specifikācija
Ražotājs HALDER
Instrumenta svars 1750 g
Āmura kopējais garums 325 mm
Āmura galvas garums 145 mm
Galvas savienojuma diametrs 60 mm
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām lielveikalos un servisa centros. Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un / vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Pircējs tiek informēts nekavējoties).
Pamanījāt kļūdu? Ziņojiet mums